KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12641222
nr 1264 1222
Jose Di Castro. Signerad, daterad Manilla 60. Olja på duk, 51x76
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:11:59
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr